Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

1 вересня у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ № 5

Дата: 02.09.2020 09:48
Кількість переглядів: 324

Фото без опису

У Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ № 5 ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті День знань стане для наших милих першачків, які, тримаючись за руки своєї першої вчительки Калашник Тетяни Дмитрівни, вперше ступили на незвіданий шлях. Маленькі першокласники-«нушенята» поповнили цьогоріч нашу шкільну родину.

На жаль, ми, як і вся Україна, відмовилися від проведення традиційного загальношкільного свята Дня знань. Адже, відповідно до настанов МОЗ, проводити масові заходи у закладах освіти заборонено. Але ми розуміємо, що вже з першого дня у школі діти (особливо учні початкової школи) захочуть поділитися враженнями від проведення літніх канікул з однолітками, поспілкуватися зі своїми класними керівниками. Класна кімната, спортивний майданчик, пришкільний парк, галявина під розлогим кленом  стали місцем для зустрічі класних колективів. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних квестах, посиденьках, фоточеленджах, звичайно, після проведення традиційного Першого уроку.

Олена Куртяк

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора