Урочиста лінійка у Великобілозерському НВК №1 для найменших та найстарших учнів школи
1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднає вчителів, батьків, учнів у дружню шкільну родину. День знань – справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.
В цей святковий день у Великобілозерському НВК №1 була проведена урочиста лінійка для найменших та найстарших учнів школи та святкові перші уроки для учнів школи.
Жовтіє листя на тополі.
Летять у синяві хмарки.
Відкриті навстіж двері в школі –
Ідуть до школи першачки.
З гілок тополь злітає листя,
Кружляє й падає до ніг.
Уперше діти урочисто
Переступають цей поріг.
Оксана ВАСИЛЬКОВА