ВІТАЄМО!!!

Дата: 31.08.2020 11:41

31 серпня Великобілозерський сільський голова Ігор БАТРАК привітав завідувача філії Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 КАБУ Любов Василівну з виходом на заслужений багатьма роками відпочинок висловлюючи подяку Любов Василівні, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у справу навчання і виховання підростаючого покоління. Також сільський голова привітав із закінченням трудової діяльності вчителів початкових класів МИРОНЕНКО Валентину Володимирівну, БАКУМОВСЬКУ Наталію Федорівну та завідувача господарством ЗАНОГУ Галину Олександрівну.