Зі святом Медового спаса!

Дата: 14.08.2020 14:10

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас зі світлим християнським святом, яке із теплом у серці ми звикли називати Маковієм.

Перший Спас, Спас на воді, Маковея - це народні назви великого християнського свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, яке відзначають у перший день Успінського посту 14 серпня.

За церковними традиціями, в цей день у церквах святять воду, квіти й мак. Це свято сіє в серцях радість і добробут, наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, щоб ми були єдині.

Бажаю, щоб мир Божий завжди заспокоював Ваші серця, негаразди й печалі обходили стороною, а щастя й удача були надійними супутниками в усіх справах. Нехай достаток не полишає Ваші домівки, хай Медовий Спас принесе спокій, радість та посмішки в кожну оселю!

З повагою Великобілозерський сільський голова Ігор БАТРАК