Про проведену профілактичну роботу серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 10.08.2020 11:44

07 серпня 2020 року представниками Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради та відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради було здійснено моніторингове відвідування 5  сімей (в них виховується 11 дітей), які опинилися в складних життєвих обставинах.

З батьками дітей проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, приведення в норму санітарно-гігієнічних умов у житлових приміщеннях та приділення належної уваги вихованню дітей, забезпеченню їх потреб в повному обсязі. Наголошено на безпеку дітей в літній період під час канікул та безпечне поводження на воді.

Руслана МАЛИКІНА