Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Інформація для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 04.08.2020 10:03
Кількість переглядів: 263

Фото без опису

ТОВ СП «НІБУЛОН» - аграрна компанія, яка хоче забезпечити безпеку сільськогосподарських товаровиробників та звертаєтьсь до Вас з проханням надіслати інформацію щодо шахраїв, які хочуть незаконно заволодіти сільськогосподарською продукцією хліборобів вашого краю.

Нам відомі непоодинокі випадки звернення товаровиробників із різних областей щодо шахрайських дій організацій, які паплюжать чесне ім’я нашої компанії, які підробляють документи, підписи, печатки і нечесними методами входять у довіру до товаровиробників та начебто купують сільськогосподарську продукцію для нашої компанії, а потім зникають.

Прохання донести до господарств Вашого району, що ТОВ СП «НІБУЛОН» - українська компанія, яка працює виключно в правовому полі згідно законодавства України. В черговий раз наголошуємо, що наша компанія співпрацює лише з тими товаровиробниками, яких знає в обличчя, знає їх підпис, тому ніяких перемовин в телефонному режимі щодо підписання договору дистанційно ми не ведемо. Щодо укладання договору поставки товаровиробники можуть звертатися до наших філій, які територіально ближче розташовані до них, та укласти там договір. Основною вимогою ТОВ СП «НІБУЛОН» є підписання договору поставки особисто директором або головою с/г підприємств в центральному офісі чи на філіях виключно у присутності фахівців нашої компанії. Тобто, якщо певні особи пропонують договір іншим способом, є підстави вважати, що вони прагнуть ошукати. Також, під час підписання договору поставки ТОВ СП «НІБУЛОН» із товаровиробниками, обов’язковою вимогою є фотофіксація директора або голови в момент підписання договору. Ця процедура, в першу чергу, захищає виробників та є підтвердженням реальності укладання договору. З боку ТОВ СП «НІБУЛОН» договори поставки підписує лише одна особа, яка уповноважена на це за довіреністю.

Наша компанія не буде нести відповідальність за шахрайські дії невстановлених осіб. Ми хочемо вберегти аграріїв від збитків.

Дякуємо!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора