Про завершення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників податків

Дата: 03.08.2020 14:15

Міністерство соціальної політики повідомляє, що 22.07.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Відповідно до зазначеної постанови з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”.

Враховуючи зазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020, не приймаються для опрацювання.

Начальник відділу-адміністратор

відділу "Центр надання адміністративних послуг"                                                Олександра ДЕЦЮРА