Обстеження водних об’єктів розташованих на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 06.07.2020 16:18

03.07.2020 року начальником відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронним органами Великобілозерської сільської  ради Людмилою КАРПЕНКО, начальником Великобілозерського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Володимиром БУДЯЦЬКИМ та працівниками Великобілозерського  відділення поліції  Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області проведено обстеження водних об’єктів розташованих на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади, розміщено  таблички «КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО»  та проведено роз’яснювальні бесіди з населенням щодо небезпеки купання в не обладнаних для цього місцях.

Людмила КАРПЕНКО