Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 06.07.2020 15:43

06.07.2020 року начальником відділу  з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради Людмилою КАРПЕНКО, в.о. начальника Великобілозерського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області  Ніною КОНЦУР та працівниками поліції  проведено моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції, здійснення визначених заходів дезінфекції  в закладах громадського харчування, на об‘єктах торгівлі продовольчими  товарами та непродовольчими товарами.

Людмила КАРПЕНКО