Наслідки необережності за кермом

Дата: 26.06.2020 13:41

Поведінка людини  на дорозі говорить про рівень її морального розвитку, виховання та  позитивного ставлення   до  дотримання  встановлених норм.  Дорожніх трагедій  можливо було б уникнути, якби водії та пішоходи пам’ятали,  що транспортний засіб  є засобом підвищеної небезпеки, і нехтування встановленими дорожніми правилами – це пряма загроза життю кожного учасника дорожнього руху та нанесення пошкоджень спорудам.

Ці фото, які зроблено поблизу  розважального закладу «Баритон», красномовно говорять про те, до чого призводить нехтування правилами дорожнього руху, некерована поведінка, вживання  алкоголю за кермом, самовпевненість та відсутність свідомого  розуміння того, що транспортний засіб є засобом підвищеної небезпеки й призначений для руху , а не для влаштування «гонок» .

Людмила КАРПЕНКО