Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради за І півріччя 2020 року

Дата: 25.06.2020 11:57

За І півріччя 2020 року роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради (далі – відділ ) загальна кількість наданих адміністративних послуг  становить 3082 послуг, а саме:

1) реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання –  228;

2) вклеювання до паспорта громадянина України (у формі книжечки) фотокартки при досягненні громадянином 25- або 45-річного віку – 17 ;

3) реєстрація нерухомості – 424 ;

4) реєстрація бізнесу – 1 ;

5) надання відомостей з Державного земельного кадастру – 110 ;

6) земельні питання – 404 ;

7) питання місцевого значення (благоустрій, житло тощо) – 16 ;

8) соціальні питання – 570 ;

9) інші  питання – 22 ;

10) видача довідок – 1100 ;

11) видача результатів надання електронної послуги в паперовій формі – 190 .

Також надавалися консультації особисто, в телефонному режимі та електронною поштою.

З початку року відділ почав роботу  в Реєстрі територіальних громад (РТГ) від «Е-Рішення». РТГ є обов’язковим інструментом для ОТГ. Реєстр зручний у використання, значно пришвидшує роботу спеціаліста з реєстрації та  зняття з реєстрації місця проживання громадян, формує  звітність, повністю відповідає вимогам законодавства та постійно оновлюється.

З 01.02.2020 відділ користується програмним комплексом «Соціальна громада», який дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді. Електронні копії документів, прийняті через „Соціальну громаду” одразу потрапляють в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс мешканці громади зможуть оформити найпопулярніші послуги серед населення - житлові субсидії, допомоги та виплати тощо.

Також з 01.06.2020 відділ почав приймати заяви громадян в програмному комплексі «Вулик».  Метою створення системи є підвищення доступності та якості надання відділом послуг та забезпечення надійного зберігання й захисту інформації. Програмний комплекс "Вулик"  прискорює роботу адміністраторів відділу завдяки переходу до роботи з заявками громадян в електронному вигляді.

Відділ подавав звітність на розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 19.04.2017  №176 «Про діяльність центрів надання адміністративних послуг у Запорізькій області», на лист Запорізької обласної державної адміністрації від 12.09.2018 №07008/08-21 «Про надання контрольної звітності із питань надання адміністративних послуг», до Великобілозерського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області, до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великобілозерської районної державної адміністрації, до Управління соціального захисту населення Великобілозерської районної державної адміністрації, до Головного управління статистики у Запорізькій області.

Адміністраторами відділу пройдено навчання та тестування щодо комплексної послуги «єМалятко». єМалятко – електронна послуга, що дає можливість українським родинам отримати 10 державних послуг, пов’язаних із народженням дитини, за 1 заявою.

В мережі Facebook та на офіційному сайті сільської ради створено сторінку та розділ відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради.  Інформація оновлюється.