«Капсула часу» — листи майбутньому поколінню

Дата: 24.06.2020 13:42
Кількість переглядів: 2034

Шановна громадо! У Великобілозерській сільській об’єднаній територіальній громаді планується закладення ,,Капсули часу”. Капсула з посланнями до нащадків  -  листи, призначені для майбутніх поколінь. Просимо, хто бажає,  долучитися до написання тексту-послання у майбутнє ,,Якою Ви бачите громаду через 10 років?” У Вас є можливість розповісти про життя свого покоління, події, які торкнулися Вас, очікування від майбутнього. Текст можна надрукувати на листі формату А4 або написати та  сфотографувати.  Обов’язково вказуємо прізвище, ім’я, по батькові та Ваш вік. Об’єм не більше одного листа формату А4. Якщо лист не буде підписаний, він не роздруковується. Листи та фото відправляти до 28 червня 2020 року на електронну  адресу kosarevskal@ukr.net.

Найближчим часом не лише буде закладено «Капсулу часу», а й започатковано добру традицію: через 10 років, на святкування Дня Конституції України у Великобілозерській сільській об’єднаній територіальній громаді - 28 червня 2030 року, майбутнє покоління відкриє її, прочитає, дізнається, що саме відчували нинішні мешканці громади, і порівняє зі своїм сьогоденням. Немає сумніву, що капсула надихне їх на звершення, додасть упевненості у своїх силах та створення нових ідей розвитку Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади.

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС ВСР                                    Лілія КОСАРЕВСЬКА