З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 11:43

Цього року День медичного працівника припадає на 21 червня. Напередодні 18 та 19 червня сільський голова Ігор БАТРАК привітав медичні колективи Великобілозерької громади!

Шановні медичні працівники— лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святомДнем медичного працівника!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку громадян.

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.