Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Надання консультацій щодо послуги патронату над дитиною

Дата: 17.06.2020 14:44
Кількість переглядів: 309

Фото без опису

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з'явилася в рамках соціального експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині». Це соціальна послуга, розроблена на основі найкращих європейських та міжнародних практик догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування.

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, ознайомлення з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками, та надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину, а також, з метою популяризації розвитку сімейних форм виховання фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота та надаються індивідуальні консультації.

 

 

За детальнішою інформацією звертайтесь до Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради, який розташований за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 132,

тел. 20131.

 

Чекаємо звернень небайдужих громадян та маємо надію, що діти Великобілозерської ОТГ не потраплятимуть у державні інтернатні заклади, а зможуть пережити несприятливі життєві обставині у теплому родинному колі патронатної сім’ї.

                                                                                                                                              Руслана МАЛИКІНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора