Про роботу дошкільних навчальних закладів на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 29.05.2020 14:05

Згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України, комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 25 травня дозволено відвідування закладів дошкільної освіти.

Виконавчим комітетом Великобілозерської сільської ради прийнято рішення відновити роботу дошкільних навчальних закладів за умов дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25  «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19».

Зокрема на період карантину заборонено використання багаторазових (тканих) рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом. На вході до закладу організовується місце для обробки рук антисептиками, при вході у заклад та кожні чотири години проводитись температурний скринінг. Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводитиметься за межами його будівлі.

З метою дотримання фізичної дистанції між дітьми заклад змінює організацію кімнат для занять, забезпечує процес організації харчування з мінімізуванням кількості дітей, які харчуються одночасно. Обов’язковим є проведення дезінфекції поверхонь кожні 2 години, вологе прибирання, почергове провітрювання приміщень.

Враховуючи всі рекомендації та вимоги для відновлення роботи дитячого садку потрібен певний час.

З 01 червня 2020 року відновлюють роботу ДНЗ «Віночок», ДНЗ «Золотий ключик», ДП «Дзвіночок» Великобілозерського НВК №1.

З 03 червня 2020 року планує розпочати освітній процес ДНЗ «Малятко».

Для отримання інформації щодо роботи закладу та прийому дітей можна дізнатися у  керівника закладу за телефоном:

ДНЗ «Віночок» +380984211646 (Надія ЦВЄТОВА)

ДНЗ «Золотий ключик» + 380661629806 (Вікторія ЧЕРВЯКОВА)

ДП «Дзвіночок» НВК №1 +380986624959 (Ірина КОТИК)

ДНЗ «Малятко» +380956053392 (Вікторія НІКІТЕНКО)

Крім того, наголошуємо, що здоров’я дитини та її безпека – найголовніше.

Бережіть себе та своїх рідних!

Євгенія КУДАШЕВА