A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Привітання зі святом

Дата: 29.05.2020 07:32
Кількість переглядів: 332

Сьогодні у школах Великобілозерської громади лунають останні дзвоники (але, на жаль, в режимі онлайн). Завершується навчальний рік, починається пора канікул.
Цей день важливий для всієї громади. Для кожного з нас він має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Вітаю усіх Вас з цим світлим святом.
Хочу сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Великобілозерській громаді, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви.
Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні. Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень. Бажаю вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

З найкращими побажаннями сільський голова Ігор БАТРАК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора