Енергодарське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

Дата: 27.05.2020 13:59

Енергодарське управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що станом на 01.05.2020 загальна сума податкового боргу по м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровському та Великобілозерському районах становить 105,1 млн. грн., в т.ч. по фізичним особам (громадянам) -  5 млн. грн., а саме:

• м. Енергодар – 94,6 млн.грн., в т.ч. по фізичним особам (громадянам) – 1,6 млн. грн. – 521 особа;
  • Кам’янськоДніпровський район – 10,4 млн. грн., в т.ч. по фізичним особам (громадянам) – 3,4 млн. грн. – 1 939 осіб;
  • Великобілозерський район – 85,5 тис. грн., в т.ч. по фізичним особам (громадянам) – 68,1 тис. грн. – 19 осіб.

Контролюючим органом вживаються заходи стягнення податкового боргу, що визначені нормами Податкового кодексу України, в т.ч. здійснюється опис майна боржників в податкову заставу, здійснюється звернення до суду із заявами про стягнення податкового боргу та накладення арешту на рахунки боржників в банківських установах, виконавчі листи за рішеннями судів направляються до органів Державної виконавчої служби з метою вжиття заходів стягнення в примусовому порядку, тощо.

З метою упередження вжиття Головним управлінням ДПС у Запорізькій області перелічених вище заходів примусового стягнення податкового боргу, Енергодарське управління просить платників податків самостійно вжити заходи погашення податкового боргу.

Детальну інформацію про наявність податкового боргу та реквізити щодо зарахування коштів до бюджету можна отримати на офіційному вебсайті ДПС України (https://tax.gov.ua), скориставшись безкоштовним електронним сервісом, запровадженим ДПС України – «Електронний кабінет платника» на вебсайті ДПС України (https://cabinet.tax.gov.ua) за наявності особистого ключа (електронний ключ доступу), або ж звернуться до Енергодарського управління ГУ ДПС у Запорізькій області особисто.