До відома суб’єктів господарювання всіх форм власності, які провадять діяльність з реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість

Дата: 21.05.2020 15:01

З 18.05.2020 року, на час карантину, Урядом запроваджено держрегулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення.

Постановою  Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» затверджено вичерпні переліки товарів, що мають істотну соціальну значущість та товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом    SARS-CoV-2, зміна цін на які, у разі їх збільшення, підлягатиме декларуванню (електронний ресурс:

Тетяна БАРАНОВСЬКА