A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Соціальна підтримка сімей з дітьми на території Великобілозерської ОТГ

Дата: 13.05.2020 14:46
Кількість переглядів: 493

Фото без опису

З метою проведення профілактичної роботи з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 13 травня 2020 року комісією у складі начальника відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради Ганни БОЙКО, директора Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Руслани МАЛИКІНОЇ та головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради Наталії НЄЧАЄВОЇ відвідано 7 сімей (в них виховується 24 дитини), які перебувають на обліку як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Під час заходу перевірено умови проживання дітей, наявність одягу відповідно до сезону, продуктів харчування та засобів гігієни.

З батьками дітей проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, приведення в норму санітарно-гігієнічних умов у житлових приміщеннях та приділення належної уваги вихованню дітей, забезпеченню їх потреб в повному обсязі. Надано консультативну допомогу про види соціальної підтримки, послуги та процедури їх надання.

 

                                                                         Руслана МАЛИКІНА« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора