Зі святом Вас, любі матусі!

Дата: 08.05.2020 14:24

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 ,,Про День матері” щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначають свято, що присвячене одній з найрідніших людей у житті – матері.  День матері у 2020 році припадає на 10 травня.
День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. День матері в Україні став чудовим приводом для того, щоб приїхати до мами, або зателефонувати їй, та сказати «спасибі» за її самовідданість, любов і підтримку. Долучитися до привітань може кожен бажаючий на Fasebook-сторінці Вісник Білозерки у поетичній сторінці ,,Принесу тобі, мамо, всі квіти землі”.

Вітаємо чарівних, милих матусь з таким чудовим святом і низько Вам вклоняємось за тепло, любов та безсонні ночі.

Найдобріші, найкращі матусі рідненькі!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоров’я з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!

Головний спеціаліст

ВОКТОКСМС ВСР                                                       Л.КОСАРЕВСЬКА