Соціальний захист учасників бойових дій Другої світової війни

Дата: 06.05.2020 15:51

На території Великобілозерської обєднаної територіальної громади проживають пять учасників бойових дій Другої світової війни.

Питання соціального захисту ветеранів війни, належного рівня їх життя перебуває на постійному  контролі Великобілозерської сільської ради.

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветеранам війни  виплачена разова грошова допомога.

З метою соціального захисту найбільш вразливих верств населення в період карантину у звязку з коронавірусною інфекцією COVID-19 проведено об’їзд учасників бойових дій під час якого усі ветерани були забезпечені продуктовими наборами від Національної мережі продуктових магазинів АТБ та засобами індивідуального захисту.

Кожному ветерану вручена памятка для профілактики COVID-19 під час карантину. Було рекомендовано залишатися вдома та подбати про своє здоровя, а при потребі придбання продуктів харчування, медикаментів чи іншої допомоги звертатися за телефонами «гарячої лінії» Великобілозерської сільської ради.

Ганна БОЙКО