Виставка - пам’ять «Над величчю вашого подвигу, засяяв Перемоги день»

Дата: 05.05.2020 15:18

З нагоди дня Перемоги в Сільській бібліотеці оформлена виставка - пам’ять «Над величчю вашого подвигу, засяяв Перемоги день», на якій представлені кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.

Основна мета виставки - пам’яті показати якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати, що цей всесвітньо - історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Шановні наші читачі!

По закінченню карантину пропонуємо вам, прочитати книги воєнної тематики у нашій бібліотеці. Книжкова виставка буде діяти до кінця травня.

Дар’я МЕЛЕНТЬЄВА