Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Дата: 23.04.2020 09:09

Комунальним закладом «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради було проведено обласний заочний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

У Конкурсі брали участь здобувачі освіти закладів освіти Запорізької області віком від 6 до 18 років; було надіслано понад 1100 різноманітних за формою та змістом робіт в п’яти номінаціях: література та журналістика; образотворче мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; комп'ютерна графіка; фото-, відео- та кіномистецтво. ВОКТОКСМС Великобілозерської сільської ради подано на Конкурс 55 робіт в різноманітних номінаціях.

Журі Конкурсу відзначило високий рівень виконаних робіт, їх відповідність технічним, естетичним та експозиційним умовам.

Компетентне журі визначило переможців конкурсу. Нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації переможці обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

Молодша підгрупа (6-12 років)

1 місце

Якименко Анастасія Анатоліївна

«Звіздар»

Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

кер. Постарнак О.М.

2 місце

Гвоздик Кіра Дмитрівна

Дицюра Мілана Вікторівна

«Ми прийшли з миром»

кер. Постарнак О.М.

Пукач Назар Едуардович

«Пейзаж Тіманфая»

Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

Печерей Любов Юріївна

«Ласкаве сонечко»

Філія Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1 (школа – дитячий садок) Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3

Свириденко Альона Сергіївна

«Дивовижна подорож»

Тихенька Анна Вікторівна

література та журналістика

Казка «Незвичайний квиток до незвіданого»

3 місце

Фесенко Павло Євгенович

декоративно - прикладне мистецтво

«Дозвольте посадку»

Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3

Крамарець Яна Олегівна

«У космічному просторі»

Будинок дитячої та юнацької творчості» Великобілозерської сільської ради, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» кер. Постарнак О.М.

Лазарєва Анастасія Русланівна

Безмежний Всесвіт

Крамарець Анастасія Олегівна

«Гість із Космосу»

Селіванова Таісія Михайлівна

«Привіт із Космосу»

Старша підгрупа (13-18 років)

1 місце

Головчук

Владислав

Миколайович

декоративно – прикладне мистецтво

пап’є маше

«Сьома»

2 місце

Тендеренко Євгеній Анатолійович

декоративне –прикладне мистецтво  пластилін

«На долоні вся Земля»

Завгородній Антон Романович

фото-, відео-, та кіномистецтво

«…Край неба палає,

соловейко в темнім гаї сонце зустрічає…»

Філія Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів № 5

Постарнак Анастасія Олександрівна

фото-, відео-, та кіномистецтво

«Над рідним краєм сонечко сідає»

3 місце

Маслов Богдан Олександрович

«Моя фантазія»

Івасишина Наталія Миколаївна,

Агафонова Аліна Олександрівна

«Здійснення моєї мрії»

Філія Великобілозерського Навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Гюнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1

Хорольська Дар’я Сергіївна

«Космічний спалах»

Супрун Анатолій Віталійович

література та журналістика

Казка «Подарунок із далекої планети»

Холод Дар'я Ігорівна

Новела

«Планетолог»

Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок)

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»!

Головний  спеціаліст

ВОКТОКСМС ВСР                                                                           Лілія КОСАРЕВСЬКА