Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 27.03.2020 12:55

Робочою (мобільною) групою з  питань перевірки дотримання суб’єктами господарювання та фізичними особами обмежувальних заходів щодо запобігання  поширенню на території   Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади  гострої респіраторної  хвороби COVID-19 , спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2   у складі : начальника відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради Людмили КАРПЕНКО,  головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації Сергія ПОДОРОЖКА, заступника начальника  Великобілозерського відділення  поліції Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Сергія БУДКА, здійснено об’їзд   громадян  ( 7 чоловік) ,  які  повернулися  з країн  інфекційного ризику.  Громадянам   роздано  пам’ятки   та  надано  роз’яснення  про необхідність самоізоляції  вдома протягом 14 днів. У разі погіршення самопочуття негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров’я.

Людмила КАРПЕНКО