Робота Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області упродовж карантину

Дата: 24.03.2020 09:53

У  зв’язку з запобіганням епідемії коронавірусної інфекції  з 12.03.2020 – 03.04.2020 року у закладі запроваджено карантин. Всі працівники закладу переведені на дистанційну роботу на дому.

Відповідно до наказу керівника закладу призупинено прийом громадян, письмових звернень, запитів щодо надання публічної інформації, які передаються особисто громадянами чи через уповноважену особу в приміщенні закладу на зазначений період карантину.

Також обмежено доступ до приміщення  для осіб, окрім керівника закладу  на зазначений період карантину.

Всі запити , звернення можна надсилати на електрону адресу та звертатися за допомогою засобів телефонного зв’язку:

vbelsbdut@meta.ua  – електронна адреса закладу