Проведено нараду з підприємцями Великобілозерської громади

Дата: 24.03.2020 08:55

23 березня 2020 року  сільський голова Ігор БАТРАК разом з представниками органів державної виконавчої влади та правоохоронних органів провів нараду з підприємцями громади щодо роботи торговельних закладів на період карантину .

Під час наради підприємців  було повідомлено про необхідність забезпечити в об’єктах роздрібної торгівлі одночасний доступ громадян із розрахунку 1 особа на 5 м кв. вільної торговельної зали, проведення дезінфекційних заходів, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, а також поінформовано про відповідальність за порушення правил карантину відповідно до законодавства.

На нараді також обговорили питання щодо обмеження годин продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв  та   узгодили графік роботи закладів торгівлі  на період карантину.

Тетяна БАРАНОВСЬКА