Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 19.03.2020 16:53

19  березня 2020 року  робочою (мобільною) групою  по здійсненню перевірки дотримання обмежувальних заходів  суб’єктами господарювання та фізичними особами  у складі :  першого заступника  Великобілозерського сільського голови Вікторії КАЛИНОВСЬКОЇ, заступника голови Великобілозерської райдержадміністрації Оксани ХІЛЬКО, начальника відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради  Людмили КАРПЕНКО, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації Сергія ПОДОРОЖКА, заступника начальника  Великобілозерського відділення  поліції Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Сергія БУДКА, з метою запобігання поширенню на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2,  роздано пам’ятки  та проведено  роз’яснювальні бесіди серед суб’єктів господарювання та фізичних осіб підприємців Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади щодо суворого дотримання обмежувальних заходів викладених  в постанові Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215).

Людмила КАРПЕНКО