Шановні жителі Великобілозерської громади

Дата: 18.03.2020 09:34
Кількість переглядів: 1969

Шановні жителі Великобілозерської громади!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 (коронавірус) просимо вас дуже серйозно поставитися до ситуації пандемії. Ця хвороба є досить важкою та має здатність швидко розповсюджуватись. Головне зараз – КАРАНТИН. Тому наполегливо рекомендуємо вжити профілактичних заходів:

• за можливості залишатися вдома, не виходити з домівки без крайньої на те необхідності;

• мити/дезінфікувати руки і обмежити контакти;

• у випадку поганого самопочуття – негайно звернутися до лікарні;

• уникати місць масового скупчення людей;

• утриматися від поїздок за кордон та і поїздок у громадському транспорті в цілому.

Також, радимо керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності для запобігання виникнення захворювання у працівників, здійснювати ряд заходів:

• запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

• максимально перевести здійснювану персоналом роботу на відділений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

• запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

• передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень;

Та перш за все, шановна громадо, зберігайте спокій та дотримуйтесь простих рекомендацій, аби убезпечити себе та рідних від вірусних інфекцій.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!