КАРАНТИН - НЕ КАНІКУЛИ

Дата: 18.03.2020 08:30

У Великобілозерській громаді, у зв’язку із запровадженням карантинних заходів з 12.03 по 03.04.2020 року, всі заклади освіти тимчасово розпочали освітній процес за межами навчальних закладів з використанням елементів технологій «дистанційного навчання».
Таке навчання – не лише вимушений крок, але і добре організована й контрольована самоосвіта з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж.
Педагогічні колективи закладів освіти громади запровадили декілька форм елементів «дистанційного навчання»:
- завдання для різних класів розміщені в середовищі Нові знання;

- посилання на них надсилається через повідомлення за допомогою віртуальних спільнот Viber, Facebook;

- старшокласникам надається перелік посилань на віртуальні ресурси для підготовки до ЗНО,
Звертаємо увагу батьків! Система навчання під час карантинних заходів буде ефективною, за умови вашої допомоги своїм дітям у реєстрації на сайтах, пошуку завдань та контролю за їх виконанням.

Начальник відділу освіти,культури, туризму,

охорони культурної спадщини, молоді та спорту                Євгенія КУДАШЕВА