Дата: 17.03.2020 15:16

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020р. «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої  респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню  на території України коронавірусу COVID–19» та згідно з рекомендаціями Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг КП «Облводоканал» ЗОР повідомляє про наступне:

З 17.03.2020р. по 03.04.2020р. вводиться обмеження роботи абонентських служб цехів КП «Облводоканал» ЗОР зі споживачами, а саме: заборонено доступ споживачів до усіх приміщень підприємства. Вирішити спірні питання, отримати інформацію про нарахування, заборгованість, надати показники приладів обліку споживачі мають можливість за допомогою телефонного зв’язку (номери  контактних  телефонів  вказані  в  рахунках  за послуги),  через Колл-центр  за  телефоном           0-800-600-110 (безкоштовно на території України), особистий кабінет для населення (на сайті КП «Облводоканал» ЗОР) .

Наполегливо просимо оплату послуг з водопостачання та водовідведення здійснювати через банківські установи. Звертаємо увагу, що  в особистому кабінеті для населення передбачено посилання на сайти банківських   установ  для  проведення  оплати електронним засобом.

Шановні споживачі! Просимо порозуміти необхідність впровадження даних заходів нашим підприємством та своєчасно сплачувати рахунки за отримані послуги.

З повагою,

адміністрація ВЕЦВ КП «Облводоканал» ЗОР