Завжди готові прийти на допомогу

Дата: 13.03.2020 15:06

Фото без описуФото без опису

Соціальна сфера безпосередньо пов’язана з допомогою людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для того, щоб люди мали змогу скористатися цією допомогою, їх потрібно забезпечити інформацією про те, де і на яких умовах вони можуть її отримати.

Соціальні послуги – комплекс заходів з надання допомоги особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, з метою розв’язання їхніх життєвих проблем.

Фахівці із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради здійснюють інформування населення про види соціальних послуг, які вони можуть отримати.

За детальнішою інформацією звертайтесь за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 132, тел. 20131.

Руслана МАЛИКІНА