I етап VІІ Обласного фестивалю-конкурсу хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!»

Дата: 13.03.2020 13:24

Фото без описуФото без опису

11 березня 2020 року  на базі Дитячої музичної школи Великобілозерської сільської ради відбувся I етап VІІ Обласного фестивалю-конкурсу  хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!».

Метою фестивалю є популяризація хорового співу, відродження кращих вокально-хорових традицій рідного краю, підтримка талановитих у вокальному мистецтві дітей.

В цьому році у фестивалі взяли участь 2 вокальних ансамбля:

-,,Усмішка” Великобілозерського НВК №1 Великобілозерської сільської    ради (молодша вікова категорія), музичний керівник -  Шило Н.М.;

-,,Білозерські соловейки” Великобілозерського НВК №1 Великобілозерської сільської ради (середня вікова категорія), музичні керівники Некрасова О.В. і Баранова О.В.

Учасники фестивалю -  конкурсу хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!» виконали пісні ,,Україна – матуся моя”, ,,Барви рідної землі”, ,,Хай буде мир” та ,,Україно моя!”.

За рішенням журі місця розподілилися таким чином:

І місце – вокальний ансамбль ,,Усмішка” Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області в молодшій віковій категорії;

ІІ місце - вокальний ансамбль ,,Білозерські соловейки” Великобілозерського навчально- виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області в середній віковій категорії.

Вітаємо переможців  і бажаємо успішного виступу у II етапі VІІ Обласного фестивалю-конкурсу  хорового мистецтва «Мій спів тобі, мій краю рідний!» в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»”.

Головний спеціаліст відділу освіти,

культури, туризму, охорони культурної спадщини,

молоді та спорту Великобілозерської сільської ради                     Лілія КОСАРЕВСЬКА