Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

День українського добровольця - свято справжніх патріотів

Дата: 13.03.2020 10:54
Кількість переглядів: 520

Фото без опису

Фото без опису

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України 17 січня 2017 року прийняла постанову "Про встановлення Дня українського добровольця". Відповідно до неї щороку 14 березня в нашій державі відзначається День українського добровольця.

      Дата 14 березня була обрана тому, що в цей день у 2014 році добровольці з Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області, ставши першим добровольчим батальйоном. Люди, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час боронили суверенітет і територіальну цілісність.

      Бібліотечні заклади Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради не залишилась осторонь такої почесної дати, тож для відвідувачів бібліотек впродовж 11-17 березня 2020 року діють тематичні  виставки:

- «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» - відділення №1 СБ ЦКД

- «Шляхами подвигу і слави» -  відділення №2 СБ ЦКД;

- «Вони захищають рубежі»- відділення №4 СБ ЦКД;

- «Добровольці  – наша гордість і сила» - відділення №5 СБ ЦКД;

- «Героями не народжуються, героями стають» Сільська бібліотека ЦКД,

які містять інформацію про перших добровольців наших земляків, що стали на захист  держави, про добровольчі батальйони, переважна більшість  яких згодом перетворилася на військові частини силових структур, про загиблих Героїв Майдану, яких ми називаємо «Небесна сотня».

Будьмо гідними наших героїв! Слава Україні!

 

                                                                                                                      Любов ТИХЕНЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора