A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Літературний флешмоб «Шляхами Великого Кобзаря»

Дата: 06.03.2020 13:35
Кількість переглядів: 319

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Та є такий день у долі України, а саме 9 березня, який не минає ніколи,  який завжди з нами, день,  який явив світові сина великого народу,  людину незвичайної долі й незвичайного таланту, людину, яка здобула світову славу.

   Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву і осягнення.

     Тож 06 березня 2020 року до 206-ї річниці від дня народження літературного генія, біля пам’ятника Тарасу Шевченку проведено літературні читання «Шляхами Великого Кобзаря. 

    Учасники заходу поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова поета, декламуючи  улюблені твори самого Шевченка та  вірші українських письменників присвячені пам’яті Великого Кобзаря. 

  З 05 по 10 березня   в  бібліотечних закладах ЦКД оформлені книжково-ілюстративні виставки :

  • «Шевченкові думи переживуть віки» - СБ ЦКД;

  • «Щовесни, коли тануть сніги, і  на небі засяє веселка , повні сил і живої снаги, ми вшановуєм пам’ять Шевченка»- Відділення №4 СБ ЦКД;

   03 березня  любительске об’єднання «Господарочка» відділення №3 СБК ЦКД провели годину читання «Скарби безсмертного Кобзаря» для вихованців ДНЗ «Золотий ключик».

 

 

 

                                                                                  Катерина ЗАГРУДНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора