Увага! Важлива інформація!

Дата: 04.03.2020 10:56

Попередження

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Великобілозерської сільської ОТГ про обробіток посівів озимого ріпаку інсектицидом Протеус, фунгіцидом Топсін-М, вперіод з 05 березня по 20 березня 2020 року на території Великобілозерської Червоної сільської ради.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюючих площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назви препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Телефон для звязку 0976763476.

З повагою

Директор ТОВ «Преображенське»                                   Коростельов О. Ю.