Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує.

Дата: 03.03.2020 14:05

24-28 лютого 2020 року на території  Великобілозерської  сільської об’єднаної територіальної громади проведено спеціальні об’єктові тренування сільськогосподарських підприємств:  ТОВ «Агрофірма ім. Ватутіна», ТОВ «Преображенське», СВК «Росія», ТОВ «ім. Гагаріна», ТОВ «Агрофірма  ім. А. Суворова» та спеціалізованої медичної служби. Допомога у підготовці та проведенні тренувань  надана  Анатолієм СИТНИКОМ – майстром виробничого навчання Енергодарських міських курсів ЦЗ, Сергієм ПОДОРОЖКОМ – головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Великобілозерської РДА, Володимиром БУДЯЦЬКИМ- начальником  Великобілозерського РС  ГУ  ДСНС  України у Запорізькій області. Під час тренування відпрацьовано дії керівного складу формувань ЦЗ, працюючого персоналу при проведення рятувальних робіт у ході ліквідації наслідків пожежі.

Людмила КАРПЕНКО