Участь в обласному етапі заочної Всеукраїнської виставки - конкурсу « Український сувенір» та обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 02.03.2020 10:12

Фото без описуФото без опису

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області брали участь в обласному етапі заочної Всеукраїнської виставки - конкурсу                           « Український сувенір» та обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 27.02.2020 № 132 «Про підсумки обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу    «Новорічна композиція» нагороджені  грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за творчій підхід і високий рівень представлених матеріалів:

за І місце :

• Нагорна Анна, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник  Постернак О.М.);
  • Будко Вікторія та Гвоздик Кіра, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник  Постернак О.М.);
  • Крамарець Анастасія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник Постернак О.М.);
  • Печерей Любов, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник Зубко В.С.);
  • Воропай Олена, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник Зубко В.С.).

за ІІ місце:

• Печерей Любов, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник Яременко Г.М.).

за ІІІ місце:

• Рябчук Анастасія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області (керівник Яременко Г.М.).

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 27.02.2020 № 133 «Про підсумки обласного етапу заочної Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації переможці обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за творчий підхід і високий рівень представлених творчих робіт:

за ІІ місце:

Дякуємо керівникам гуртків за виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, любові до Батьківщини, поглиблення знань про побут, традиції та звичаї українського народу, розвиток дитячої творчості та гідну підготовку до участі в конкурсах.

Директор БДЮТ                                              Катерина ВОЙТЕНКО