Участь у тренінгу

Дата: 27.02.2020 08:05

25-26 лютого 2020 року громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» при підтримці Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації, провела тренінг в межах реалізації проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми». Участь у навчанні взяла завідувач відділення соціальної допомоги вдома Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Світлана ЖУК.

Учасники тренінгу змогли детально та чітко визначити всі аспекти, що стосуються виявлення, перенаправлення та надання комплексу необхідних послуг постраждалим, від торгівлі людьми, особам.

Руслана МАЛИКІНА