Швидке оформлення адміністративних послуг соціального характеру

Дата: 25.02.2020 13:30

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради (далі – Відділ ) бере участь у пілотному проєкті  «Соціальна громада». Цей програмний комплекс опрацьовує документи в електронному вигляді, що дозволить скоротити час прийняття рішення вдвічі швидше. За допомогою цього програмного комплексу здійснюється прийняття заяв та документів на призначення соціальних допомог, субсидій у Відділі та передача їх в електронному вигляді до Управління соціального захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації. Участь у проєкті дозволяє мешканцям нашої громади отримати адміністративні послуги соціального характеру без зайвого клопоту.

Олександра ДЕЦЮРА