ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 24.02.2020 15:41

Шановні учні та студенти, молодь та поважні мешканці громади, всі, хто хоче корисно та цікаво провести свій вільний час!

Запрошуємо вас відвідати гурток настільного тенісу!

Настільний теніс - гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру в теніс просто відпочинком. Але це далеко не так! Під час гри ви багато рухаєтесь,  покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки вашого мозку задіяні і працюють.

Тому запрошуємо всіх до Сільського будинку культури (вул. Шкільна, 3) на тренування тіла та мозку – гурток настільного тенісу, який працює щодня з 18.00 по 20.00.

Тут всі зможуть знайти для себе розваги за інтересами! На вас чекають настільні ігри: шахи, шашки, доміно, ерудит, монополія, твістер, футбольний менеджер та настільний футбол. З часом ми врахуємо всі ваші побажання та розширимо асортимент послуг!

Якщо ви не любите  теніс, значить ви ще просто не пробували грати в нього!

Приходьте самі та приводьте друзів!

Центр культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради