Міжнародний день рідної мови у Великобілозерському НВК №1

Дата: 22.02.2020 08:19

21 лютого у Великобілозерському НВК №1 святкували Міжнародний день рідної мови під гаслом «Нам чужого не треба, Нам лиш своє зберегти». Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ. Здобувачі освіти навчального закладу впродовж дня змогли висловити свою думку на тему «Я люблю рідну мову, тому  що …» на «Стіні мовного креативу», відчути «Солодкий смак рідної мови», долучившись до загальношкільної акції. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина, було проведено квест «Сходження на мовний Олімп», лінгвістичний турнір «Мовознавчі перегони», гру «Все в ажурі».

Олена БАРАНОВА, Олена НЕКРАСОВА