Вшанування Героїв Небесної Сотні у Великобілозерському НВК №1

Дата: 22.02.2020 08:18

20 лютого – особлива дата для українців - День Героїв Небесної Сотні. У цей день у Великобілозерському НВК №1 були проведені різноманітні заходи, присвячені пам’яті загиблих у трагічні дні 2014 року:

• виховні години « У їх серцях була Україна», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі»
  • бесіда «Світлі тіні небес»
  • уроки мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», «Гідності хай промінь не згасає»
  • перегляд відеоролику «Пам'яті Небесної Сотні»;
  • перегляд презентацій «День пам'яті Героїв Небесної Сотні», «Небесна сотня. Герої не вмирають»;
  • виготовлення тематичних голубів «Небесна Сотня в пам'яті на віки»;
  • інформаційна хвилинка «Герої не вмирають»;
  • перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила».

Діти і вчителі вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та героїзм українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

Юлія СКІБАФото без опису