Відкритий урок з літературного читання «Треба жити у ладу»

Дата: 21.02.2020 14:42

21 лютого вчителем Великобілозеського НВК №1 Бойко Наталією Семенівною було проведено відкритий урок з літературного читання «Треба жити у ладу» за твором Марії Дружко «Казочка про рукавички».

Урок зацікавив використанням новітніх технологій: прийом-гра «Шість капелюхів», читання з передбаченням, прийом «Кубик Блума» для перевірки знань, складання  сенкану.

Учні працювали творчо, розглядаючи твір-казку з різних шести незалежних одна від одної точок зору, що сприяло розвитку критичного мислення.

Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання.

Оксана МИСЮРА