Конкурс з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «ОБЕРИ ЖИТТЯ»

Дата: 21.02.2020 14:30

21 лютого 2020 року у приміщенні Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради відбувся   конкурс з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя».

У конкурсі взяли участь 6 команд  закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. Команди змагались у конкурсах : «Візитна картка команди», «Вікторина», «Плакат», «Практична частина» (надання першої допомоги), конкурс капітанів та конкурс фотографій.   Журі конкурсу  відзначили сумлінну ретельну підготовку команд до конкурсу.

Всі команди продемонстрували високий рівень сценічної культури, підготовленості до надання першої медичної допомоги, знання наукової термінології і використання лікарських рослин.

За рішенням журі місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Позитив» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

ІІ місце – команда «VITAMINS» філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ № 3;

ІІІ місце – команда «Ромашка» філії Великобілозерського НВК №1

ЗОШ № 5.

Вітаємо переможців  і бажаємо успішного виступу на зональному етапі конкурсу!

В.о. начальника відділу                                           Наталія ПОДОРОЖКО