День Святого Валентина у ДНЗ "Віночок"

Дата: 18.02.2020 13:06

В житті усім потрібна дружба:

І для розваг, і для журби.

Із другом легше в світі жити,

Але й дружити треба вміти.

Добре та романтичне свято – день Святого Валентина, прийшло до нас зовсім недавно. Цей день прийнято вважати днем закоханих, але, не дивлячись на це, все люди дарують один одному сюрпризи і подарунки, висловлюючи свою симпатію та любов.

14 лютого, в дошкільному навчальному закладі «Віночок»   відзначали  радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові  та дружби. Під час розваги  ведуча  познайомила  дітей з   цікавими легендами про  виникнення  цього свята та  його святкування. Дошкільнята  з задоволенням слухали вірші про любов до  рідних, близьких, та тих, з ким підтримують дружні стосунки, вчились допомагати один одному та цінувати дружбу. По допомогу до дітей звернулася Баба Яга з проханням навчити  маленьку Ягусю бути доброю, вихованою та слухняною. Під час  різних ігор «Домалюй усмішку сонечку», «Подаруй букет», «Знайди свою половинку», «Від серця до серця», «Кульки – в кільце!» малюки получили велике задоволення та масу  позитивних  емоцій. Своїм батькам діти виготовили яскраві валентинки.

Закінчилася розвага веселою дискотекою та солодощами для дітей.

ВАЛЕНТИНА ІВАНОВА