Свято Стрітення у ДНЗ "Віночок"

Дата: 18.02.2020 11:55

12 лютого 2020 року в дошкільному навчальному закладі «Віночок» святкували славне свято Стрітення. В народі це свято означає зустріч Зими із Весною. Вихованці ДНЗ  із задоволенням приймали участь у святковому дійстві. Приходу Зими раділи всі малята, бо кожен любить зимові ігри, розваги. З Весною дошкільнята водили хороводи, грали в ігри, співали та танцювали. За народним звичаєм запалили стрітеньську свічечку та побажали те, чого хочеться більш за все. На Україні з давних-давен, готуючись зустрічати весну, випікали з тіста жайворонків і роздавали їх дітям, щоб росли здоровими і щасливими. Тож і в нас в садочку діти отримали смачних «жайворонків» , підійшли до віконечка та попросили їх принести нам на крилах чарівну весну. На вулиці зліпили снігову бабу та погрались в сніжки. Свято подарувало гарний настій та задоволення дітям. Під час проведення подібних заходів у вихованців формується ціннісне ставлення до звичаїв та традицій свого народу та її духовних надбань.

ВАЛЕНТИНА  ІВАНОВА