Інформаційна кампанія популяризації послуги сімейного патронату у Великобілозерській ОТГ

Дата: 14.02.2020 10:53

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, ознайомлення з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками та надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення в родину, а також, з метою популяризації розвитку сімейних форм виховання фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради 14.02.2020 року проведено інформаційну кампанію.

Жителів громади проінформовано про види сімейного виховання, що таке патронат, хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення.

Руслана МАЛИКІНА