Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 13.02.2020 11:18

Відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської ради:

- проведено аналіз і підготовлено інформацію про хід виконання заходів Плану соціально-економічного та культурного розвитку  Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади на   2019-2021 роки;

- з метою отримання фінансування з обласного бюджету на реалізацію проєкту «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вулиці Трудовій                  с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області», подано документи до Запорізької обласної адміністрації.

- підготовлено проектну заявку для прийняття участі у відборі проєктів регіонального розвитку (ДФРР), що можуть реалізуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

-з початку 2020 року прийнято участь у 12 засіданнях тендерного комітету Великобілозерської сільської ради, секретарем тендерного комітету розміщено 25 договорів на Prozorro.

Начальник відділу економічного

розвитку, інвестицій та

регуляторної діяльності                                                                   Тетяна БАРАНОВСЬКА