Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки

Дата: 13.02.2020 09:30

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки 2321180100:04:003:0013 на дату укладення договору оренди землі № 109 від 07.11.2017 року  між Великобілозерською сільською радою Великобілозерського району Запорізької області та Прозоровським Георгієм Трохимовичем, стосовно якої було відкрито цивільну справу за позовом заступника керівника Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області до Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, Прозоровського Георгія Трохимовича про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та зобов’язання її повернути.

Альона ШАПОТІННІКОВА