Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Запрошуємо тих, хто любить українську пісню, хто бажає теплого, душевного спілкування, стати учасниками фольклорного колективу «Білозерчаночка»

Дата: 12.02.2020 13:12
Кількість переглядів: 849

Фото без опису

                          Де знайти пісенне джерело?

                                                       Чи воно існує у природі?

В Білозерку приїздіть, в  село -

                                                                Є таланти в нашому народі.

Воістину, невмируща душа українського народу, доки жива українська пісня!

В піснях українці сумують і радіють, в піснях висловлюють свої надії і сподівання, піснями передають почуття. А найкраще виконують українські пісні українські жінки. І в підтвердження цьому є виступи фольклорного колективу «Білозерчаночка» Сільського будинку культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради, які в цьому році відзначили своє 29-ти річчя. На сьогодні колектив «помолодшав», бо до його складу увійшли представники молодого покоління громади.  Зі  старого складу колективу залишилися лише три учасниці, які трепетно передають любов до народної пісні молодшим учасницям. Це – Катерина СЕРЕДА, Валентина КАЛЬНИЦЬКА та Валентина ЛИХИНА. Нажаль, літа невблаганні: і віку додали кожному з них, і сивину  на скроні, але бачили б, як світяться їхні очі, коли вони виконують українську пісню!  В громаді не обходиться жодного концерту без участі «Білозерчаночки». В їх репертуарі, окрім народних українських пісень, є і сучасні українські пісні. Учасниці колективу не мають часу для відпочинку, бо вже сьогодні вони проводять репетиції концертних номерів до Міжнародного жіночого дня 8 Березня та обрядового свята Масниці.

 Учасники фольклорного колективу «Білозерчаночка» – це люди різних професій та уподобань, різної вікової категорії, але об‘єднує їх палка любов до  української народної пісні, адже народна пісня – це душа народу!

Запрошуємо тих, хто любить українську пісню, хто бажає теплого, душевного спілкування, стати учасниками фольклорного колективу «Білозерчаночка».

Репетиції колективу проходять в Сільському будинку культури (вул. Шкільна, 3) щовівторка та щоп’ятниці об 11.00. Будемо раді Вас бачити! 

Методист Сільського будинку культури                            ЦКД Лідія ХОЛОД« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора